Ameliyatsız Meme Kaldırma Operasyonu

Ameliyatsız meme kaldırma nedir?

Ameliyatsız meme kaldırma operasyonu ameliyatsız bir çeşit meme büyütme tekniğidir. Meme implantları kullanarak meme büyütme operasyonu yaptırmaya vakit bulamayan kadınlar için uygun bir tekniktir. Memelerinin boyutundan memnun olan ancak memeler arasındaki oluğun daha abelirgin olmasını veya memelerin üst kısmının biraz daha dolgun olmasını isteyen kadınlar bu operasyon ile ameliyat gerektirmeden  arzu ettikleri meme şekline kavuşabilirler.meme kaldırma operasyonu, ameliyatsız meme kaldırma, meme nasıl kaldırılır

Ameliyatsız meme kaldırma operasyonunun amacı iyi bir sütyenin işlevi ile aynıdır; Meme dikleştirme ve aradaki oluğu belirginleştirme. Bu operasyon için uygun adaylar meme boyutlarında büyük bir değişim beklemeyen kadınlardır. Memelerinin daha genç ve daha güzel bir şekil almasını isteyen kadınlar ameliyatsız meme kaldırma operasyonu için uygun aday olabilir.

Ameliyatsız meme kaldırma operasyonunu bu kadar özel yapan nedir?

Bu operasyonu diğerlerinden ayıran, meme kaldırmak için ameliyat yerine enjekte edilebilir dolgu maddelerinin kullanılmasıdır. Bu operasyonda sizden kan alınması ile başlar ve yaklaşık 30 dakika içinde tamamlanır. Kandaki trombositler kırmızı kan hücrelerinden ayrılırlar. Daha sonra trombositler kalsiyum klorid içeren bir çözeltiye konulur. Bu çözelti trombositlerden hücresel büyüme faktörlerinin salgılanmasına neden olur. Enjekte edilebilir dolgu maddelerinden az miktarda, çözeltiye eklendikten sonra memedeki belirli bölgelere bu karışım enjekte edilir.

Ameliyatsız meme kaldırma sonuçları

Ameliyatsız meme kaldırma kök hücre düzeyinde bir operasyondur. Enjekte edilen karışım memede yeni doku oluşmasını sağlar, memeye dolgunluk verir, gençleşmesini sağlar. Ameliyatsız meme kaldırma operasyonunun sonuçları hastadan hastaya farklılık göstermekle birlikte 9 ila 18 ay boyunca kalıcılığını sürdürür.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir