Bakırköy Karın Estetiğinin Kalitesi

Yapılan estetiklerin kalitesi şüphesiz ki işlemi yapan estetik merkezinin uzmanlığı, kullandıkları ekipmanların kalitesi ve işlemi yapan estetik cerrahının tecrübesine göre değişiklik göstermektedir. Bunun için cerrahi müdahale gerçekleştirilmeden önce seçimlerinizi önemle yapmanız gerekiyor. Mesela göğüs büyütme işlemlerinde göğüs protezinin kalitesi ne kadar önemli ise karın estetiği için kullanılan yöntemin kalitesi de bir o kadar önemlidir. Sizlerde bu hizmetlere, Bakırköy karın estetiğinin kalitesi ile birlikte ulaşabilirsiniz.karın estetiği yapımı, karın germe estetiği, karın germe estetiği sonrası

Yağ emilimi yöntemi

Yaş geçtikçe vücut kütle oranlarında değişiklik olmaktadır. Göbek, karın, bel bölgesinde oluşan yağlanmalar, görünüm açısından sizlere sorunlar oluşturabilmektedir. Elbette ki bu sorunlarda kullanılan bazı yöntemler ile birlikte yağ emilimi gerçekleştirilerek sizlere yardımcı olunmaktadır.

Özel kanüller kullanılarak, özel bir şekilde tasarlanmış olan enjektörler, vakumlar ile birlikte emilme yöntemi ile yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. Bu işlemler, karın ve karın alt bölgesinde uygulanabildiği gibi bel bölgesinde de sizlere yardımcı olabilecektir.

Lazer liposuction yöntemi

Vakumdan daha gelişmiş bir teknolojiye sahip olan lazer liposuction, nokta atışları yaparak kişilere daha konforlu bir hizmet sunmaktadır. İlk olarak, Bakırköy karın estetiğinin kalitesi uzmanın yöntemi uygulayacağı noktada belli olacaktır. Uzman, atışları yapacağı yeri çizerek atışları o bölgelere yapacağından dolayı dikkatli bir planlama yapması gerekmektedir. Böylelikle lazer ameliyatı başlayarak, yağ yakımı sizlere yardımcı oluyor. Fakat arada boşluklar oluşturup, kontür bozuklukları oluşturduğu için daha çok Lazer Lipoliz yöntemi tercih ediliyor.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir