Bakırköy Karın Germe Estetiğinin Fiyatları

Karın germe estetiği uygulamaları uzman cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Yapılacak operasyon öncesinde ise estetik cerrahlar hastaların genel sağlık durumunu gözden geçirmekte ve daha sonra da karın bölgesini inceleyerek ameliyat planını yapmaktadır. Sigara içilmesi ve kullanılan ilaçların olması durumunda mutlaka bu durum doktorlara anlatılmalı ve doktorun önerileri mutlaka uygulanmalıdır. Karın germe ameliyatlarında kullanılacak yöntem, ameliyat süreci gibi pek çok ayrıntının yer aldığı ameliyat planları hastaların durumuna göre farklılık göstermektedir. Dolayısıyla Bakırköy karın germe estetiğinin fiyatları hakkında tam rakam verilememektedir.bakırköy karın germe, karın germe estetiği, karın germe estetiği ameliyatı

Mini Karın Germe ve Tam Karın Germe Estetiği

Bakırköy karın germe estetiğinin fiyatları hakkında önemli bir etken olan ameliyat yöntemleri 2 farklı şekilde uygulanmaktadır. Bunlar mini karın germe ve tam karın germe estetiğidir. Yağ birikiminin göbek çevresinde olması ve çok az bir deri sarkıklığının olması durumunda mini karın germe adı verilen daha küçük bir operasyonla birlikte şekil bozuklukları düzeltilebilmektedir. Bel bölgesinde meydana gelen yağ birikimi için ise liposuction yöntemi de bu ameliyatlarla birlikte uygulanmaktadır. Uygulanacak yöntemin kararı estetik cerrahlar tarafından hastaların şikayet ve bulgularının değerlendirilmesi ile verilmektedir.

Önemli Kriterler

Karın germe estetiği ameliyatları için en uygun adaylar erkek ya da bayan fark etmeksizin egzersiz ve diyetlerle düzeltilemeyen sarkmış karın derisi ya da yağ birikiminden şikayetçi olan kişilerdir. Bununla birlikte çok sayıda hamilelik geçirmiş bayanlarda gevşemiş karın kaslarının güçlendirilmesi ve sarkık karın derisinin gerilmesi için etkili bir yöntemdir. Yaş ilerlemesi bağlı olarak zamanla sarkan karın derisi de bu yöntemle düzeltilmektedir.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir