Bakırköy Meme Estetiğinin Detayları

Günümüzde birçok insan olduğundan daha iyi bir görünüme sahip olmak amacı ile estetiğe başvurmaktadır. Her insan ideal vücut ölçülerine sahip olmak ister fakat bu durum her zaman istenildiği gibi olmaz. Sizler de olduğundan daha dolgun ve büyük göğüslere sahip olmak istiyor iseniz Bakırköy meme estetiğinin detayları hakkında araştırma yaparak istediğiniz operasyonu gerçekleştirebilirsiniz.bakırköy meme estetiği, meme estetiği fiyatları, bakırköy meme estetiği operasyonu

Silikon çeşitleri nelerdir?

Göğüs büyültme işleminde kullanılan silikonlar hakkında insanlar ne yazık ki yeterli bilgiye sahip değildirler.

Damla silikon, anatomik silikon olarak da adlandırılmaktadır. Hafif sarkık ya da sarkmaya meyilli göğüslerde kullanılır. Göğüslerin alt kısımlarını doldurarak daha iyi bir görünüm sağlarlar.

Yuvarlak silikon, basık küre şeklinde olan bu silikon göğüsün her tarafında dolgunluk verileceği zaman kullanılmaktadır. Göğüs yapısı zayıf ve dolgun olmayan kişilerde kullanılır.

Jel silikon, içi jel ile doldurulmuş silikonlardır. Kıvamı koyu olan bu silikon göğüsün normal yumuşaklığından daha sert olması gereken durumlarda kullanılmaktadır.

Serum fizyolojik içeren silikon, silikonun içerisinde %0.9 oranında tuz içeren steril su bulunmaktadır. Oldukça yumuşak kıvamlıdır. Aynı zamanda bu silikon Amerika’da en çok tercih edilen silikondur.

Göğüs büyültme teknikleri hakkında

Bakırköy meme estetiğinin detayları hakkında operasyonunuzu gerçekleştiren doktorunuz size gerekli bilgileri sağlayacaktır. Koltukaltı tekniği, meme ucu tekniği ve meme alt kenarı tekniği olmak üzere 3 tane göğüs büyültme tekniği bulunmaktadır. Koltukaltı tekniği oldukça özen bir teknik olup dünya da çok az cerrah tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Diğer teknikler ise bu tekniğe göre daha fazla yaygındır.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir