Baymak Klima Servisi

Hem Türkiye hem de Dünya’da teknolojik ürünleri buluşturan marka olan Baymak, hem üründe dayanıklılık ve performansta satış öncesinde, hem satış sırasında hem de satış sonrasında yedi gün yirmi dört saat teknik servisi ile hizmet vermektedir. Bu hizmetlerinin arasında yer alan Baymak klima servisi alanında uzman ekibi ile çalışmaktadır.klima bakımı yaptırma, baymak klima bakımı, baymak klima servisi

Baymak klima servisi gece gündüz demeden hafta sonu ve resmi tatil günleri de dahil olmak üzere 7 x 24 şekilde çalışarak, müşteriler için sürekli çözüm üretmeyi amaçlamaktadırlar. Aynı şekilde oluşabilecek her türlü problem için Baymak klima servisi, çağrı merkezini kurmuştur. Güler yüzlü hizmet, teknik donanım, yedek – parça, işçilik garantisi, diğer firmalara göre daha uygun fiyat politikası, yılların vermiş olduğu deneyim ile uzmanlaşmış ekibi sayesinde Baymak klima servisi, müşterilerine kısa sürede hizmet vererek üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Sektöründe verdiği kaliteli hizmet sayesinde öncü olan Baymak klima servisi, cihazlarınızın uzun yıllar boyunca kullanılmasını ve bunu müşteri açısından en uygun maliyetle gerçekleştirmesini sağlamak için gerekli bakım, montaj ve diğer hizmetlerinin sunmaktadır.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir