Doğum Sonrasında Sarkan Göbek İçin Hangi Estetik Ameliyatı Yapılmalıdır?

Gebelik dönemi yaşandıktan sonra kişilerin karın germe estetiği yapması gerekebilir. Doğumdan sonra sakan karın dokusunun toparlanması için bir kaç estetik yöntemiyle birlikte yaklaşık bir ay içerisinde kişi gebelikten önceki görünümüne kavuşabilir ve vücudunun güzelliğini ortaya koyabilir. Karın dokusu gebelik döneminde ister istemez büyüyecektir ve doğum gerçekleştikten sonra kişilerin karınlarında oluşan sarkma ve büzülme dokusunu düzeltmek için liposuction ile karın germe estetiği işlemleri yapılmaktadır. Bu işlemler Bakırköy karın germe estetiği merkezlerinde profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kişinin karın kısmındaki sarkmalar iç kısma doğru dikilerek yeni bir karın dokusu oluşturulur. Eski karın dokusu iç kısımdan dikileceğinden dolayı kişinin estetik görünümü sağlanmış olur. Doğum yaptıktan sonra kişilerin mutlaka estetik uzmanlarından bilgi alması gerekmektedir.doğum sonrası göbek sarkması, göbek sarkması estetiği, göbek bölgesi estetiği

 Doğumdan Ne Kadar Süre Sonra Karın Germe Estetiği Yapılabilir?

Doğum yapan kadınlar kendi karınlarındaki kötü görüntüden şikayetçi olmaktadır. Fakat doğum sonrasında hemen karın germe estetiği gerçekleşmez. Çünkü doğum sonrasında bebeğin emzirme ve gelişme dönemi olduğundan dolayı kişinin en az bir yıl boyunca beklemesi gerekmektedir. Aksi taktirde kişinin dokusunda bozukluklar meydana gelebilir ve karın daha kötü bir hale gelebilir. Bahçelievler karın germe estetiği uzmanlarının tavsiyelerine göre hem bebeğin, hem de annenin sağlığı için belli bir süre beklenmektedir. Bakırköy karın germe estetiği işleminin gerçekleşmesi için doğumdan sonra vücudun biraz da olsa kendini toparlaması gerekir. Vücut toparlandıktan sonra kişi estetik ameliyatı olabilir.

 Kilolu Olan Kişilerin Karın Germe Estetiği Nasıl Yapılır?

 Kilolu olan ve doğum yapan bayanların daha pürüzsüz, dokusu güzel olan bir karna sahip olabilmesi için iki yöntem de uygulanmaktadır. Birinci yöntem liposuction, ikinci yöntem iste karın germe estetiğidir. Öncelikle Liposuction yapılarak kişinin deri altında biriken yağları aldırılır. Daha sonra enjeksiyon yardımıyla bu işlem tamamlanır. Bu işlemler bittikten sonra kişini karın germe estetiğine girmesi gerekmektedir. Ameliyattan önce kişinin bir daha doğum yapıp yapmayacağı sorulmaktadır. Eğer kişi doğum yapmıyorsa bu ameliyat gerçekleşebilir. Eğer kişi doğum yapacaksa Bahçelievler karın germe estetiği uzmanlarına göre doğum yapıldıktan sonra estetik işleminin yapılmasını tavsiye etmektedir.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir