En Trend Tunik Modelleri

Bayanların kıyafet seçimlerinde oldukça seçici ve kararsız olduklarını gayet iyi biliyoruz. Bu durumda da moda tasarımcıları pek çok kişinin tarzına cevap veren modelleri tasarlarken, moda evleri bu konuda tüketicilerin yanındadır. Elbette ki hazır giyim sektöründe hizmet veren pek çok firma bulunurken, kendi tasarımlarınızı da moda evleri sayesinde özel dikim olarak sahip olabilirsiniz. Bu durumda en trend tunik modellerine göz atmamız gerekirse, desenli ve diğer düz modellere şu şekilde yer verebiliriz.tesettür tunik, tesettürlü tunik modelleri, düğmeli tunik modelleri

Desenli tunikler

İlk olarak trend modeller arasında yer alan desenli tuniklerden bahsedelim. Fakat bu durumda sizlerin zevki ve tarzı oldukça önemlidir. Örnek olarak; 2017 sezonu için en şık ve en çok tercih edilen modeller arasında kilim desenler yer alsa da, bunlara daha klasik bakan bayanlar için farklı desenlerin seçimi de normal karşılanmaktadır. Bunun için kendi zevkinize göre bir seçim yapmanız, sizlerin şıklığı açısından daha önemli olacaktır.

Uzun kollu tunikler

Bildiğiniz gibi genel olarak tunik modelleri, trend tunik olarak, tesettür giyimi desteklemektedir. Bu durumda da yaka kesim detaylarında genel olarak kapalı yaka kapsamında yer alan, bisiklet ve sıfır yaka tercih edilmektedir. Bu durumda da kolların kapalı olması gerekirken, uzun kollu şekilde dizayn edilmektedir.

Kol tasarımı uzun olurken, bilek detaylarında lastik özellikli ürünler tercih ediliyor. Buna uygun olarak etek uç kısmında da lastik özellik kullanılırken, daha sıkı ve rahat bir giyim öne çıkarılıyor. Sizlerde bu teknik özelliklere sahip ürünlerden seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Düğmeli tunik modelleri

Modellerin kendini göstermesini istiyorsanız, ürünlerin üzerinde bazı aksesuarlara yer verilmesi gerektiğini bilmeniz gerekiyor. En çok tercih edilen aksesuarlar elbette ki düğmeler ve kemerler.

Düğmeli tuniklerde, düğme detayları ön kısımda yer alırken, kemer detaylı tasarımlarda, bel kısmında ip ya da kumaş kemerlerin de tercih edildiğini bilmeniz gerekecektir. Bunun yanı sıra küçük tokalı deri kemerlerde ürünün tarzına göre seçimleriniz arasında yer alabilir.

Yukarıda bahsetmekte olduğumuz modellerin renk seçenekleri ve kesim detaylarına daha iyi bir şekilde ulaşabilmek üzere, görsel öğelerimizden yardım alabilir, seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir