Evden Eve Taşınmanın Kolay Yolu

Kaliteli bir hizmet anlayışının arkasında her zaman donanımlı ekip ve uzun yıllara dayanan tecrübeler bulunur. İşte yıllarca nakliyat alanında hizmet vermiş olan firmamız, şimdi de sizin nakliye işlemlerinizi gerçekleştiriyor. Nakliyat alanında bireysel hizmetlerin yanı sıra kurumsal hizmetlerde sunan evren taşımacılık olarak tüm nakliyat işlemlerinde, tüm imkânlarımızla yanınızdayız. Düşünün ki taşınmaya karar verdiniz. Fakat bunun için zamanınız ve çok fazla maddi durumunuz yok. Bu nokta da firmamız devreye giriyor. Sizin için eşyalarınızı yerlerinden çıkarıyor, paketliyor ve arabaya yerleştiriyor. Üstelik bu hizmet karşılığında da sizden sadece sözleşme bedelinizdeki kadar ücret istiyor. Evet, yanlış duymadınız. Eğer talep edilirse firmamız tarafından yukarıda yazılan her işlem gerçekleştiriliyor.evden eve nakliye, nakliye firması ile taşınma, nakliye firmasından hizmet alma

Doğru taşımacılık ve kaliteli hizmet anlayışını hizmet edinen firmamız, her iki tarafında mağdur olmaması için sigortalı nakliye işlemini yapıyoruz. Yani çay bardağınızdan sehpanıza kadar eşyalarınız listesi düzenleniyor. Böylece kayıp ve kırılma durumunda tarafınıza hasar karşılığı ödeniyor. Ayrıca maddi olarak çok değerli olan eşyalarınıza da ek bir sigorta seçeneği sunan firmamız sizi mağdur etmiyor.  Bu ve bunun gibi birçok hizmet barındıran evren nakliye firmaları sadece ev taşımacılığı da yapmıyor. Hastane, fuar, ofis gibi birçok alanda nakliyat işlemlerinizde iz yardımcı oluyor. Üstelik bu işlemler sırasında sizin tek yapmanız gereken elemanlarımıza neleri toplamasını gerektiğini söylemek. Ayrıca firmamız bünyesinde 7/24 sürekli nakliyat ile ilgili sorularınıza cevap verecek çözüm odaklı elemanlarda barındırıyor.

Birçok insanın korkulu rüyası haline gelen taşınma problemi yukarıda anlattığımız gibi birçok seçenek ile sizin için kolay hale geliyor. Özellikle de yüksek katlarda oturan insanlar kolay kolay taşınmaya cesaret edemezler. Çünkü bilirler ki uzman yardım almadan taşınan insanlar, eşyalarına birçok hasar vermiş ve çok maddi sorun yaşamışlardır. Evren taşımacılık firmaları asansörlü taşıma sistemimiz ile hem zaman kaybını hem de hasarı ortadan kaldırıyoruz. Alanın en iyiler arasında yer alan firmamız bu çözümler ve bunun gibi çözümleri size sunarak, size stressiz ve ekonomik bir taşınma sunuyoruz. Sizde bilgi almak ve bu son teknoloji çalışma hizmetlerinden yaralanmak için bize ulaşın.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir