Evrakların Teslimatı İçin Saatlerce Beklemeyin

Trafik yoğunluğu dolayısı ile İstanbul da hizmet veren pek çok firma maalesef bir evrak ve dosya gönderimi yapmak istediği zaman, saatler öncesinden kargo şirketlerine teslim etmesi gerekmektedir. Böylelikle mümkün olduğunda gün içerisinde teslimat gerçekleştirmeye çalışan İstanbul kargo şirketleri maalesef ertesi güne bile gecikme yaşayabilmektedir. Bu da şüphesiz ki trafik yoğunluğundan kaynaklanırken, sizlere sunmakta olduğumuz; motor kurye, express kurye hizmetleri tercih edilerek, daha hızlı ve güvenli teslimatlar sahip olabilirsiniz.hızlı kurye, express kurye

Hangi ürünler için hızlı teslimat yapılır?

Genel olarak, kâğıt, evrak, belge, dosya, kitap, broşür gibi hafif malzemeler hızlı kargo seçenekleri ile gönderilmektedir. Fakat yine bunların yanı sıra, ağırlığı ve ebatları motorlu kurye, şartlarına uygun her paketin gönderimi de yine istediğiniz bir İstanbul bölgesine gönderilebilir. Peki, ağır paketler için durum nedir biliyor musunuz?

Arabalı kurye hizmetleri

Sizlere sunulan; moto kurye İstanbul hizmetleri zaten web adresimiz üzerine detaylı olarak açıklanmıştır. Yine ağır paket gönderimlerinde ve ebatları oldukça geniş olan ürünler için Arabalı Kurye Hizmetleri bizler dahilinde müşterilerine sunulmaktadır. Her ne kadar bu gönderimler motorlu kurye gibi hızlı olmasa da, mümkün olduğunca belirtilen saatlerde ulaştırılması sağlanmak üzere çalışmalar yapılmaktadır.

Güvenli ve sağlam teslimat

Elbette ki firma evrakları, yazışmaları ev Fax ile kabul edilmeyen diğer belgelerin elden teslimatı gerçekleştirilmesi gerekiyor. Her ne kadar ağırlıklı olarak paket içerikleri zarar görmese de, bazı kaza ve diğer durumlarda bu mümkün olabilir. Fakat bu konu hakkında sorumluluklar, şartlar, sözleşmeler gibi bilgilerin yanı sıra; kurye hizmetlerini veren kişilerin tecrübeleri, referansları gibi bilgilere de iletişim adreslerimiz dahilinde ulaşarak, hizmetlerin ne kadar sağlam ve güvenilir olduğu hakkında bilgiler edinebilirsiniz. İletişim numaramız olarak; ….

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir