FENERBAHÇE PARKI’NDA DÜĞÜN FOTOĞRAFI ÇEKİMİ

Büyük bir stres ve de büyük bir telaşla devam eden evlilik hazırlıklarının sona geldiğini gösteren şey çiftlerin düğün fotoğrafları hakkında konuşmaya başlamaları, nerede çektireceklerini belirlemeye çalışmalarıdır. Gençler arasında en çok beğenilen çekim türü dış çekimlerdir. Genel olarak parklarda, müzelerde, tarihi semtlerin tarihi sokaklarında yapılabilen bu çekimlerde çoğunlukla doğayla iç içe olan ve özellikle maviyle yeşili birleştiren mekânlar tercih edilmektedir.düğün fotoğrafı çekme, düğün fotoğrafı çekimi, düğün fotoğrafçısı fenerbahçe parkı

İstanbul’da evlenecek olanların dış çekim mekânı hakkında birçok şehre kıyasla daha şanslı olduklarını söylersek sanırım yanlış söylemiş olmayız. Deniz kenarındaki birçok semt ile birbirinden güzel parklara sahip İstanbul’da çekilmiş düğün fotoğrafları bir başka güzel olmaktadır. Çiftlerin en özel günleri olan evlilik günlerinde buna değer bir albüm oluşturmalarına yardım etmek düğün fotoğrafçılarının en başta gelen görevlerinden birisidir. Fenerbahçe Parkı da çiftlere, profesyonellerin de yardımıyla bu müthiş evlilik albümlerine sahip olmalarına imkân veriyor. Yemyeşil alanları, taş duvar ve patikaları, beyaz boyalı çitlerine bir de deniz kenarında oluşu eklenince bu park adeta bir film karesinden çıkmış izlenimi yaratmaktadır.

İsterseniz yeşil dokunun içinde isterseniz taş duvarlar önünde, taş merdivenlerde ya da çok şirin gözüken beyaz boyalı çitlerin önünde poz verebilirsiniz. Doğru saatleri yakalayarak güneşin batışını da fotoğrafınıza dahil edebilir, doğayla tamamen bütünleşmiş ve yıllarca büyük bir sevgi ve hayranlıkla bakacağınız düğün fotoğrafınıza sahip olabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir