Fotoselli Kağıt Havlu Makinesi

Elektrik ile çalışan sensörlü kağıt havlu makinesi hijyene önem verilmesi gereken her yerde kullanılmak üzere dizayn edilmiştir. Şık ve parlak krom görünümü ile otel, bar, restoran gibi çok fazla kişinin ziyaret ettiği yerler ile okul, kreş, şirket gibi düzenli kullanımı olan alanlarda kullanılmak için de uygundur. Elektrikli ve sensörlü olması sebebiyle hijyen bakımından tam verimlilik sunan fotoselli kağıt havlu makinesi hijyen sağlarken bir yandan da dekoratif bir görünüm sağlamaktadır.fotoselli kağıt havlu makinesi, kağıt havlu makinesi modelleri, kağıt havlu makineleri

Yıkanan ellerde dahi mikrop ve bakterilerin bulunduğu ve ıslak ellerdeki su damlacıkları ile farklı alanlara dağılabildikleri araştırmalarla ortaya çıkarılmıştır. Islak el ile kapı tokmağı vb. birçok kişinin temas etti yerlere dokunmak bazı bakteri ve mikropları yaymaya sebep olabilmektedir. Bu sebeple yıkanan ellerin kağıt havlu kullanılarak ya da sıcak hava üfleme cihazları ile kurutulması gerekmektedir. Temas gerektirmeyen sensörlü yapısı sayesinde fotoselli kağıt havlu makinesi ıslak ellerin kurutup hijyen sağlanmasında rol oynamaktadır.

21 cm boyutundaki kağıt rulo takılabilen fotoselli kağıt havlu makinesi şıklığı ve kullanışlılığıyla bulunduğu ortama ayrı bir renk katar. Belirli uzunlukta kağıt havlu çıkaran bu makine ile kağıt havlu kullanımı minimuma indirilmiş ve israf edilmemiş olur. Gereken fazla kullanılmayan kağıt havlu bir işletmeye maddi olarak ciddi avantaj sağlamaktadır. Elektrik ile çalışan fotoselli kağıt havlu makinesinin çalışması için haznesine kağıt havlu rulosu koyulması ve bir fişe takılması yeterlidir.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir