İddaa Oynarken Kullanılabilecek Tahmin Türleri

İddaa oynamaya yeni başlayan bir oyuncu iseniz yazımıza ve sitemize hoş gediniz demek isteriz. Sitemizde farklı konularda bilgi veriyor ve bunun yanı sıra özellikle iddaa konusunda da yazılar yayınlıyoruz. İddaa sever bir oyuncu veya yeni bir iddaa oyuncusu olmanız hiç önemli değildir. Eminiz ki yazılarımızda yeni bir oyuncu da olsanız eski bir oyuncu da olsanız işinize yaracak noktalar bulacaksınız. Bugünkü yazımızda sizlere iddaa oynarken bulunabileceğiniz tahmin türlerinden bahsetmek istiyoruz. Hangi tahmin türlerinden yararlanabileceğinizi öğrenerek siz de hemen kuponlarınızda buradan öğrendiğiniz tahminleri kuponlarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz. Tek tek açıklamak üzere tahmin türlerine hızlı bir geçiş yapalım.iddaa tahminleri, iddaa tahmin türleri, iddaa kuponu oluşturma

Maç Sonucu Tahmini

Oynanacak olan bir futbol maçının sonucunda hangi takımın kazanacağına yönelik tahminde bulunmak şeklidir. A takımı işe B takımı arasında bir maç oynanacak olsun. Bu maçın sonucunda A takımının kazanacağını düşünüyorsanız 1, beraberlik olacağını düşünüyorsanız 0 ve deplasman takımının kazanacağını düşünüyorsanız da 2 oynarsınız. İddaa da bu tahmin türüne kısaca MS yani maç sonu tahmini denir.

İlkyarı Sonucu Tahmini

Bu tahmin türü aslında maç sonucu tahmin türü ile neredeyse birebir aynıdır. İkisi arasındaki tek var ilkyarı sonucunda isminden de anlayabileceğiniz gibi hangi takımın galip geleceğine yönelik tahminde bulunmadır. Ev sahibi takım galip gelir derseniz İY 1, beraberlik olur derseniz İY 0 ve deplasman takımı kazanır derseniz de İY 2 oynamanız gerekir.

Toplam Gol Tahmini

Oynanacak olan bir maçta atılacak olan toplam sayısını tahmin etmedir. 0-1, 2-3 gol gibi çeşitleri vardır. Örneğin; TG 2-3 gol oynadığınız bir maçta en az 2 en fazla 3 gol olabilir. Eğer 2 golden az veya 3 golden fazla gol olursa bu durumda tahmininiz tutmamış olur. Bu tahmin türü daha çok alt-üst tahminin yapmakta kararız kalan oyuncular için iyi bir seçenektir.

Alt-Üst Tahmini

Toplam gol tahminine benzerlik gösteren bir tahmin türüdür. Ancak bu tahmin türünün avantajları bulunmaktadır. A takımı ile B takımı arasında oynanacak bir maçı ele alalım. Bu maçta en fazla 2 gol atılır diye düşünüyorsanız bu durumda 2,5 alt oynayabilirsiniz. Maçta hiç gol olmazsa veya 1 ya da 2 gol olursa tahmininiz tutmuş olur. Gördüğünüz gibi tahmininizin tutma olasılığı yüksektir. Alt üst tahmini 2,5 alt, 2,5 üst, 3,5 alt, 3,5 üst vb. şekillerde oynanabilmektedir.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir