İz Bırakmadan Göğüs Estetiği Uygulaması

Göğüs büyütme ameliyatları kadınların daha güzel bir görünüm elde etmek için sıklıkla başvurdukları ameliyatlar arasında yer almaktadır. Söz konusu ameliyatlar ile göğüs boyutu iki üç katına çıkabilmektedir ve estetik açıdan herhangi bir sorunla karşılaşılmamaktadır. Günümüzde teknolojinin de gelişmesi ile birlikte, tıp alanında da yeni uygulamalar ve tedaviler mümkün hale gelmiş, bu uygulamaların estetik operasyonlarda kullanılması yaygınlaşmıştır. Göğüs büyütme ameliyatlarına talebin artması, ülkemizde de birçok yerde bu ameliyatları yapan sağlık merkezlerinin açılmasına vesile olmuştur. Bu ameliyatları yapan merkezlerden bazıları uzman kadroları ile birlikte isimlerini duyurmuş, alanlarında öncü hale gelmiştir. Bu gelişmelerin akabinde ameliyat isteyen kadınların da yeni talepleri olmuş, bu taleplerin karşılanabilmesi için çalışmalar yoğunlaştırılmıştır. Bu taleplerin başında iz bırakmadan göğüs büyütme estetiği gelmektedir.iz bırakmadan göğüs estetiği yapımı, izsiz göğüs estetiği, iz olmadan göğüs estetiği olur mu

Artık iz kalmaması mümkün

Bilindiği üzere göğüs büyütme ameliyatlarında silikon ve protez kullanılmaktadır. Bu malzemelerin insan vücudunda kalıcı olarak kalabilmesi ve insan vücudunun bir parçası gibi durabilmesi için estetik operasyonlara ihtiyaç duyulmaktadır. Göğüs büyütme ameliyatı da bu estetik operasyonlar arasındadır. Eskiden göğüslerin alt kısmına gizlenen ameliyat kesikleri, yine de görünmekte ve bu ameliyatları olan kadınları rahatsız etmekteydi. Ancak günümüzde bu operasyonların da herhangi bir iz bırakmadan yapılabilmesi mümkün hale gelmiştir. Genel olarak iz bırakmadan göğüs büyütme estetiği olarak tarif edilen bu operasyonlar sonucunda, ameliyatın bitmesini izleyen birkaç ay içerisinde vücudunuzda hiçbir iz kalmamaktadır. Eskisinden farklı olarak koltuk altınızda kaldığından görünmesi oldukça zorlaşan bu izler, zamanla silikleşmekte ve kaybolmaktadır.

Ameliyat sonrası kontroller nasıl yapılır?

Ameliyat sonrasında herhangi bir rahatsızlı yaşamamanız için düzenli olarak kontrollere gitmeniz gerekmektedir. Ne sıklıkla kontrole gideceğinizi doktorunuz ameliyat sonrasında size bildirecektir. Muhtemelen uzman doktorlarca muayene edileceğiniz ve aylarca sürecek bir süreç sizi beklemektedir. Ancak gözünüzün korkmasına gerek yok. Söz konusu muayeneler sadece kontrol amaçlı ve sağlığınızı riske atmamak adına yapılmaktadır. Bu süreç içerisinde bazen sızlama ve hissizlik yaşasanız dahi protezin vücudunuza uyum sağlaması sırasında böyle durumlar sıklıkla gözlemlendiğinden bunun gayet doğal bir durum olduğunu bilmelisiniz.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir