Karınca ve Fare İlaçlama

Karınca İlaçlama

Koloni olarak yeryüzünde en büyük koloniye sahiptirler. Belli bir koloni içerisinde milyonlarca karınca yaşayabilir. Yapı olarak baş, göğüs ve karın kısmından oluşurlar. Baş kısmı çok sert olan karıncaların iri iri iki tane göze sahiptir. Her bir gözde 80 civarı göz merceği bulunur.fare ilaçlama, karınca ilaçlama, karınca nasıl ilaçlanır

Dünya’nın her yerinde olan ve rahat bir şekilde yaşayan haşere türüdür. En çok da evlerde görülen karınca haşereleri zararlı değil fakat rahatsız edici bir türdür.

Ayrıca baş kısmında değişik sayılarda minik göz algılayıcıları mevcuttur. Başının üst kısmında antene benzeyen dokunaçlar vardır. Bu dokunaçlar hem iletişimi sağlar hem de neyin hangi madde olduğunu kolayca tespit edebilirler.

Evlerde fazlasıyla bulunan Karınca haşeresi mutlaka bir ilaçlama gerekmektedir. Bunun sebebi karınca haşeresi evlerde daha çok yaşamaktadır. Çünkü yuvalarını binaların yakınlarına yapmaktadırlar. Evlerden besin depolamaları haylice kolay olan haşere türü için mutlaka karınca ilaçlama şarttır.

İlaçlama şirketi olarak 16 yıldır haşere ilaçlama konusunda deneyim sahibi olan uzman ekibimiz siz değerli müşterilerimizi sağlık sorunlarının oluşmasına neden olacak bu haşerelere korumakta yardımcı olur. Karınca ilaçlama konusunda sizlere 24 farklı şubemiz ile destek olmaktayız.

Fare İlaçlama

FareHer mevsimde her bölgede yaşamlarını sürdürebilen fare çok geniş alanlara yayılmış durumdadır. Dünya üzerinde her bölgede yaşayabilmektedir. Çok fazla türü bulunan fare; etçil ya da otçul olarak görülebilir. Hızlı hareket etme yeteneğine sahip olan fare ile mücadele etmek çok zordur. Her bölgede gezinen fareler gruplar halinde yaşarlar. Doğurarak çoğalırlar.

Evde fare görülmesi çoğu insanı ürpertir, korkutur ve tiksindirir. Ama evde fare görülmesi durumunda en önemlisi farenin insanlara bulaştırabileceği bir çok hastalıktır. Gezindikleri bölgeler nedeni ile fare ile mücadele bireysel olarak yapılmamalıdır. Mutlaka bir böcek ilaçlama şirketi ile görüşerek alınması gereken önlemler hakkında bilgi sahibi olunmalıdır.

Fare ilaçlama konusuna bakacak olursak özel ilaçlar kullanılmalıdır. Dışarıdan alınan fare ilacı tek başına yeterli olmayacaktır. Fare ilaçlama konusunda yıllardır deneyimli olan böcek ilaçlama servislerimiz sizlere kesin ve garantili çözüm sunmaktadır. Evde görülen fare ve daha sonrasında eve girebilecek diğer fare ile başa çıkmanız için ziraat mühendislerimiz tarafından özel hazırlanan fare ilaçları ile sizlere kaliteli çözüm sunmaktadır. Fare ve akrep nasıl tespit edilir diye merak ediyorsanız sitemizdeki diğer konulara da göz atabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir