KRYOLAN BRUSH-ON CONCEALER KAPATICI NASIL KULLANILMALI?

Bugüne kadar yüzünüzdeki renk farklılıklarını, özellikle de gözaltınızdaki koyu renk halkaları kapatabilmek adına birçok yol denediniz ama yine de kalıcı bir çözüm bulamadınız mı? Üzülmeyin, sorununuz genetik olabilir. Bu gibi durumlar için harika bir durum kurtarıcı ile tanışmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Kryolan Brush-On Concealer Kapatıcı. Evet, tam olarak bu ürünle birlikte gözaltı morluklarınızı üstesinden gelebilirsiniz.kryolan kapatıcı kullanımı, kryolan kapatıcı nasıl kullanılır, kryolan  brush-on kapatıcı kullanımı

Kryolan Brush-On Concealer Kapatıcı, alışıldık kapatıcılardan tamamen farklı bir ürün. Bir kere e diğer birçok kapatıcı gibi ağır ve yoğun bir yapıya sahip değil. Ucunda bulunan fırçası ile rahat kullanım sağlıyor. Ürünü fırçasından çıkarabilmek için biraz çevirmeniz yeterli. Kapatıcı, yapısı itibarıyla da hafif ve sıvı bir içeriğe sahip. Cildinizde çabucak dağılabiliyor. Sıvı ve hafif bir yapısı olduğu için de kırışıklıklarınızın bulunduğu noktalarda toplanıp kötü bir görüntü oluşmasına neden olmuyor. Hem kullanım kolaylığı, hem de doğallığı bir arada sunuyor.

Biliyorsunuz gözaltındaki koyu renk halkalar hiç hoş bir görüntü oluşturmuyor. İnsanları olduklarından daha yaşlı ve yorgun gösterdiği de tartışılmaz bir gerçek. Hal böyle bu kötü görüntüden kurtulabilmek adına türlü türlü seçenekleri deneme yoluna gidiyoruz haklı olarak. Anca birçoğu da istediğimiz neticeye ulaştıramıyor bizi yazık ki. Kryolan Brush-On Concealer Kapatıcının üstlendiği bir diğer görev de renk düzeltici oluşu. Turuncu içerikli olan aplikatörü ile gözaltındaki mavi mor halkaların görünümünü tamamen bloke ediyor. İnanılmaz değil mi? Ama gerçekten etkili.

Bu ürünün pigmentasyonu fazla olduğu için küçük bir miktar kullanmanız bile istediğiniz sonucu elde edebilmeniz için yeterli olabilir. Uygulama aşamasında, bir bezelye tanesinin yarısı kadar alıp bunu her iki gözaltınıza da hızlı bir şekilde yedirmeniz yeterli. Ürün çabuk kuruma özelliğine sahip olduğu için biraz acele etmeniz gerekiyor. Kryolan Brush-On Concealer Kapatıcı uzun süre dayanıklı olan bir ürün. Morlukları kapatırken bir taraftan da ince, sıvı yapısı sayesinde kırıklıkları dolduruyor. Daha pürüzsüz bir tene sahip olmanızı sağlıyor.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir