Lazerle vajina estetiği nasıl yapılır?

Lazerle yapılan operasyonlarda cerrahi olarak herhangi bir kesi işleminin yapılmaması büyük bir avantaj sağlamaktadır. Günümüzdeki teknolojiyle uygulanan cerrahi işlemlerde kanama ve enfeksiyon riskleri uygun ameliyat teknikleri sayesinde son derece azaltılmış olmasına rağmen lazerle vajina estetiği uygulamalarında bu riskler yok denecek kadar azdır. Ayrıca lazer uygulamaları ile vajina estetiği alanında pek çok uygulama gerçekleştirilebilmekte, bu durum da hastalara avantaj sağlamaktadır.lazerle vajina estetiği, vajina estetiği yapımı, vajina estetiği nedir

Lazerle Uygulanan Vajina Estetiği Operasyonları

  • Lazerle genital bölge beyazlatma-renk açma işlemleri
  • Lazerle vajina daraltma operasyonu
  • Lazerle genital bölgenin sıkılaştırılması
  • Lazerle genital siğillerin tedavisi
  • Lazerle ağrılı cinsel ilişki ve vajina kuruluğu tedavisi
  • Lazerle idrar kaçırma tedavisi

Yukarda sıralanan tüm operasyonlar lazer kullanımı ile kısa sürede gerçekleştirilebilmekte ve sonuçlarda başarıya ulaşılmaktadır. Genital bölge estetiği uygulamalarında ise daha fraksiyonel karbondioksit lazer ve erbium-yag lazerler tercih edilmektedir.

Lazerle Vajina Estetiğinin Avantajları

Lazerle vajina estetiği uygulamaları sayesinde hastalar büyük kolaylıklar yaşamaktadır. Gerek operasyon, gerek operasyon sonrasında hızlı bir süreç gerçekleşmekte ve hastalar kısa sürede işlerine dönebilmektedir. Kısa sürede iyileşme olanağı ve yüksek başarı ise hastaları memnun etmektedir. Bu avantajlar arasında işlem öncesinde hazırlık gerektirmemesi, işlem sırasında ağrı kesici ve antibiyotik ihtiyacı duyulmaması, başarı oranının yüksek olması, ayağa kalkma süresinin kısa olması, ayakta uygulandığından anestezi, enfeksiyon ve red riskinin olmaması yer almaktadır. Yüzeysel sinir kesilerinin olmaması da bu işlemin en büyük avantajları arasında yer almaktadır.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir