Meme Büyütme Estetiği Süreci

Her estetik merkezinin kendine göre bir fiyat politikası bulunurken, günümüzde estetik operasyonlarında kullanılan yöntemlere göre farklı fiyatlar ile karşılaşabilmek mümkündür. Yine fiyatları etkileyen faktörler arasında, doktorun tecrübesi, operasyon için kullanılan ekipmanlar, kremler, ilaç ve losyonlar, seans süresi ve sayısı yer alabilir. Sizlerde Meme büyütme estetiği süreci hakkında tam ve net bir bilgi istiyorsanız, tercih ettiğiniz estetik merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Şimdi de kısaca operasyonlar hakkında bilgiler vermeye çalışalım.meme büyütme estetiği, meme nasıl büyür, meme büyütme süreci

Göğüs dikleştirme operasyonları nasıl yapılır?

                Genel olarak dikleştirme operasyonlarında kullanılan yöntemler şöyledir.

  • Dolgu yöntemi
  • Meme protezi modelleri
  • Askı yöntemi
  • Diğer meme dikleştirme operasyonları

Hangi durumlarda bu operasyonlara ihtiyacım olduğunu anlayabilirim?

Bayanlar acaba ihtiyacım var mı, kendim mi kuruntu yapıyorum gibi durumlarda da kalabilmektedir. Bunu ise oldukça kolay bir test ile sonuçlandırabilirsiniz.

Kalem testi

Eğer ki göğüs dikleştirme operasyonunu yaptırmalıyım sorusuna tam bir cevap veremiyorsanız, kalem testini uygulayabilirsiniz. Göğüs altına bir kalem yerleştiriniz. Eğer ki kalem koyduğunuz yerde sıkışıp kalıyorsa, sizlerde isteklerinize göre bu operasyonlara sahip olabilirsiniz.

Kimler operasyon yaptırabilir?

  • Eğer ki emzirme sonrasında göğüslerinizde sorunlar yaşıyorsanız
  • Kilo alıp verme durumlarından dolayı sarkmalar meydana gelmişse
  • Yaşa ve diğer etkilere bağlı olarak, sarkmalar ve kırışıklar var ise,
  • Meme başı bölgesinde yaşanan genişlemeler

Göğüs estetik işlemleri

Eğer ki sadece dikleştirmek istiyorsanız, bir yöntem uygulanarak sizlere yeni göğüsleriniz sunulabilecektir. Fakat büyük ve sarkık göğüsleriniz var ise ilk olarak göğüs küçültme operasyonlarına sahip olmanız gerekiyor. Bunun yanı sıra yine farklı meme protezleri kullanılarak, yeni şekillerde verilebilecektir. Böylelikle Meme büyütme estetiği süreci hakkında da değişimler meydana gelebilir.

Yuvarlak mı damla yuvarlak protez mi?

Seçimleriniz nasıl? Yuvarlak bir göğüs modeli mi istiyorsunuz yoksa damla yuvarlak protez modeli sizler için daha mı çekici geliyor? Bunun seçimini görsel öğelere göz atarak yapabilirsiniz. Yine vücut orantınıza göre da uygun bir protez modeli tercih edebilirsiniz.

Bazı estetik merkezleri bu işlemler için; vertikal skarsız santral pediküllü teknik uygulamaktadır. Bu işlem meme küçültme olarak tanımlanırken, yine ip ile gerdirme şeklinde daha dik göğüslere sahip olabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir