Scwarzkopf Blondme

Sarışın kadınlar doğal bir sarışınlık görünümü ve kişiye özel ve etkileyici bir sonuç beklemektedirler. Fakat zamanla rengi değişen dip bölgeler, saç kalitesinin zayıflaması, doğru ve eşit renk dağılımı, farklı saç rengi açma seviyeleri sarı saçların birçok zor yanından yalnızca bazılarıdır. İşte Scwarzkopf blondme sarışın kadınların tüm sorunları düşünülerek oluşturulmuş özel bir seridir.schwarzkopf saç boyası, schwarzkopf boya, schwarzkopf mavi saç boyası

İkonik sarı saçlar için 3 adım ile sarı saçlarınızın tadını çıkarın.

Koruma

 Saç rengi açma ya da değiştirme işlemlerini gerçekleştirmeden önce Blondme kera koruyucu spreyi uygulayınız. Saçlarınızda bir kalkan görevi görecek olan bu ürün saçınızı kimyasal hasarlardan uzun süreli olarak korur ve gözle görülen, eşit dağılan berrak sarı saçlar elde etmenizi sağlar.

Açma ve renk değiştirme

Kendinize özel sarı tonunu yakalayabilmek için üstün performans gösteren röfle, saç açma ve renklendirme ürünlerinden dilediğinizi seçin. Tamamen elmas kadar duru  ve parlak renkleri, sonsuz yaratıcılık ile oluşturulmuş tonlardan herhangi birinde görebilirsiniz. Scwarzkopf blondme serisinin renklendirme özelliğindeki ürünleri tek adımda uygulayabilirsiniz.

Bakım

Kuaförünüzde ya da evinizin rahatlığında fark etmeksizin yakaladığınız ve kendinize uygun olduğundan emin olduğunuz sarı tonunu uzun süre koruyabilmek ancak bunu yaparken de saçlarınızın yıpranmasını engellemek ve ilk günkü göz alıcılığını koruması için blondme bakım ürünlerini seçebilirsiniz. Sprey ya da krem formundaki bakım ürünlerinden farklı ambalaj boyutunda olanlarından size uygun olanı seçerek daha bir pratik bir kullanım yakalayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir