Tesettür Mayo Markaları Nelerdir?

kapalı mayo, tesettür mayoTürkiye gibi müslüman ülkelerde kadınlar için tesettür mayo, son yıllarda birçok bayan tarafından tercih edilen bir mayo çeşididir. Bu mayonun çok tercih edilmesi de bu alanda birçok marka ortaya çıkmasına vesile olmuştur. Bu işin ticaretini yapan birçok marka vardır. Ama bu anlamda ön plana çıkan bazı markalar vardır. Bu markaları şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Haşema, tesettür mayo işinin öncüsü olarak bilinmektedir. Bu marka 1980’li yıllarda mayo işine girmiştir. Aslında birkaç üniversite öğrencinin kendi ihtiyaçlarını karşılamak için ürettikleri haşema, 1989 yılında bir firma haline gelmiştir. İlk günden bu yana hızla büyüyen ve ürün çerçevesini günden güne genişleten Haşema, kapalı mayo işinde uzmandır ve mayo alan kişilerce çok tercih edilen markalardan biridir.kapalı mayo, tesettür mayo, tesettür mayo markaları
  • Adasea de tesettür mayo işinde en iyilerden biridir. Bu marka da tıpkı Haşema gibi uzun yıllara dayanan tecrübeler sonucunda ortaya çıkmıştır ve bunun sonucu olarak da iyi bir marka olarak ün yapmış mayo firmalarından biridir. 1970’li yıllarda mayo dünyasına adım atan markanın tesettür mayo üretimine 1997 yılında başlamıştır. Adasea markası da bay-bayan-çocuk mayo üretiminde çok tercih edilen ve ürün yelpazesi geniş olan markalardan biridir.
  • Odema da diğer markalar gibi çok bilinen tesettür mayo markalarından biridir. Bu markanın da geniş bir ürün yelpazesine sahip olması ve kaliteli bir hizmet anlayışı içinde olması Odema markasının da çok tercih edilmesine vesile olmuştur.
  • Ranuna, diğer markalar kadar eskiye dayalı olmasa da ün yapmış ve yine çok tercih edilen mayo markalarından biridir. 2002 yılında faaliyete başlayan firma mayo üretiminde öncü firmalardan biridir. Dolayısıyla Ranuna markası da çok tercih edilen markalardan biridir.
  • Fionco da 1979 yılında yola çıkan markalardan biridir. Tesettür giyim işinin yanı sıra mayo işinde de öncü olan firma geniş ürün yelpazesi ile tüketicilerin ilgisini çekmektedir.

Yukarıda bahsedilenlerden de görüleceği üzere tesettür mayo ticareti yapan birçok marka bulunmaktadır. Adı geçen markalar dışında da birçok marka vardır ancak yukarıda adı belirtilen markalar mayo işinde önde gelen ve bu işin piri olan firmalardır.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir