The Mentalist Dizisini Biliyor Musunuz?

Diz izlemeyi çok seven biri olarak uzun bir süredir bilgisayar ve dizi sitelerinden uza kaldım. Sonrasında iş gücü yoluna koyunca biraz daha kendime zaman ayırmak istedim ve tekrar dizi izlemek üzere ekran karşısına geçtim. Bir de baktım ki ben izlenebilecek dizilerin hepsini zaten izlemişim. Bu sefer karar verdim daha önce izlemek istediğim ama bir türlü başlayamadığım dizilere başlayacaktım. Hangi diziye başlasam daha iyi olur diye bakınırken yıllardır karşıma çıkan ama bir türlü oturup da izleme fırsatım olmayan The Mentalist dizisine denk geldim.yabancı dizi, yabancı dizi izlemek, the mentalist dizisi izle

Bu diziye neden başlamadım acaba diziye düşünürken sonradan hatırladım ki aslında birkaç bölüm izlemiş ama o an izlediğim diğer dizilerin etkisinde kalıp pek hoşuma gitmediği için bu diziyi çöpe atmıştım. Neyse gel zaman git zaman ben başlayacak dizi arayıp durdum, the mentalist de hep karşıma çıktı. En sonunda karar verdim ve diziye başladım.

İlk birkaç bölümü yine bana pek çekici gelmemesine rağmen yine de devam etme sözü verdim kendime ve izlemeye devam ettim. Şuanda ikinci sezonun ortalarındayım. İtiraf etmeliyim ki böyle güzel bir diziyi az kalsın çöpte heba edecektim.

Dizinin konusuna gelecek olursam aslında polisiye diye özetleyebilirim. Suçlular her zaman ki gibi birilerini öldürüyor ve birkaç polis aslında polisin daha üstü bir birim dizideki isimleri CBI suçluları yakalamakla meşgul oluyor. E tabii konunun baş kahramanı bir zamanlar medyum taklidi yaparak milleti dolandırıp para kazanan bir karakter olunca haliyle dizi onun üzerinden yürüyor. Medyum taklidi yapan karakterin bir gün çocuğu ile eşi bir seri katil tarafından öldürülüyor ve o da suçluyu yakalamak için polisle birlikte çalışmaya başlıyor. Ailesini öldüren katili yakalayıncaya kadar da polisin suçluları sorgulamasına yardımcı olup kimin yalan kimin doğru söylediğini belirleyip destek oluyor. Ben şahsen diziyi izlemeye başlayalı henüz birkaç gün olmasına rağmen hızlı bir şekilde bölümleri bitirip ardı ardına izlemeye devam ediyorum. Benim tavsiye ettiğim bir dizidir. Gönül rahatlığıyla diziyi izlemeye başlayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir