UCUZ TEKTAŞ NERELERDEN ALINABİLİR?

Ucuz tektaş alım gücü daha düşük olan insanlar için bir tektaş bulma yoludur. Ucuz tektaş alabilmenin farklı yolları vardır. bir tektaşın fiyatı belirlenirken kullanılan taşın büyüklüğü, ağırlığı, kesim ve renk kalitesi kıstas olarak alınır. Bir taşın kesimi ne kadar iyi, rengi ne kadar berrak ve ağırlığı ne kadar yüksek ise o taş o kadar kıymetli olur. ancak çok yüksek fiyatları olması nedeni ile tektaş her insanın kolaylıkla alabileceği bir takı değildir. Bu nedenle de üretilen sahte ürünler de en az gerçekleri kadar ilgi görürler.ucuz tektaş nereden alınır, ucuz tektaş satan yerler, ucuz tektaş nerelerde bulunur

Ucuz tektaş alırken en parlak takıları kullanabilirsiniz. pek çok farklı taş türü işlendiğinde pırlanta parlaklığı kazanabiliyor. Bu nedenle de tektaş olarak üretilen modellerde ucuz olarak satışa sunulabiliyor. Sahte olması nedeni ile daha ucuz olan bu ürünlerde de taş özelliklerine göre farklı fiyat aralıkları vardır. pırlanta parlaklığına yakın olana doğru gelindikçe fiyatlar da yükselmektedir.

Ucuz tektaş alabilmek için atom ya da zirkon taşlar en çok kullanılan malzemelerdir. Bunun yanı sıra sentetik pırlantalar da ucuz tektaş için ideal bir malzemedir.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir