Yeni Sezon Tesettür Abiye Fiyatları

Bayanların giyim kuşam konusunda titiz davrandıkları herkes tarafından bilinmektedir. Bu sebeple her sezon bayanlar için çeşitli modeller vitrinlerde yer almaktadır. Moda sektöründe 2016 yılı bitirmeye ve 2017 yılına girmeye hazırlanırken tesettürlü hanımlarda abiye modellerle unutulmadı. Yeni sezon tesettür abiye fiyatları alıcılara kolaylık sağlıyor.tesettür abiye fiyatları, 2019 sezonu tesettür abiye fiyatları, tesettür abiye fiyatları ne kadar

Bu sezonla uyumu yakalayın

Özel günlerde giymek için tercih edilen tesettür abiye modelleri her geçen yıl önceki yıla oranla artış gösteriyor. Bu yıl tercih açısından yükselişte olan pudra ve somon rengini, neon renkler takip ediyor. Şifon, dantel, tül ve gipürlü tesettür abiyeleri tercih edebileceğiniz gibi yeni sezonda pullu, payetli, taşlı detayları olan modeller de yer almaktadır. Kadife ve ipek kumaşlar yeni sezon tesettür abiyelerde detaylarla süsleniyor. Tesettürlü bayanların abiye rengine uygun olarak tercih edecekleri şal veya eşarp ve dilerlerse çiçekli bir taç kullanmaları ise abiyelerini daha renkli bir görünüme kavuşturur.

Her cebe uygun tesettür abiye var

Tesettür abiye elbiseler nişan, mezuniyet gibi özel gün etkinliklerinizde şıklığınızı yansıtıyor. Farklı yaş gruplarına, farklı bütçelere uygun yeni sezon tesettür abiye seçenekleri özel gün seçimlerinde ön planda yer alıyor. Yeni sezon tesettür abiye fiyatları kullanılan kumaşa, abiyenin üzerinde bulunan işlemeye göre değişiklik göstermektedir. Tesettür abiye fiyatları ortalama olarak 79 lira ile 850 lira arasındadır. Yeni sezonda farklı zevklere hitap edecek olan tesettür abiyeler her cebe uygun olacak şekilde alıcılarını bekliyor.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir