Yüz Germe, Vajina Daraltma Ve Genital Estetik Gerekli Midir?

Bayanlar için gerekli durumlarda estetik operasyonlar yaygın olarak yapılmaktadır. Bu estetik operasyonlar arasında yüz germe, vajina daraltma ve genital estetik yer almaktadır. Vajina daraltma operasyonu jinekoloji doktorları tarafından yapılır. Vajinanın eski sıklığını kaybetmesi ya da gevşemesi nedeniyle ortaya cinsel tatminsizlik sorunu çıkmaktadır.yüz germe, vajina estetiği, genital estetik operasyonu

 Vajina daraltma operasyonu neden yapılır?

 Vajina gevşekliğinin neden olduğu cinsel haz ve tatminsizliğin ortadan kaldırılması için yapılmaktadır. Ameliyat sonrası hem bayan hem de erkek açısından cinsel hazda artış olmaktadır. İlişki esnasında vajinadan çıkan sesler orgazm açısından konsantrasyonu etkilediğinden sorun olmaktadır. Bu seslerin ortadan kalkması içinde talep edilmektedir. Doğum sonrası sarkan vajinanın toparlanması ve estetik görünümünün düzeltilmesi için vajina daraltma ameliyatı yapılmaktadır. Vajina daraltma ameliyatı uzman jinekologlar tarafından anestezi altında yapılmaktadır. Ameliyat yaklaşık 1 saat sürmektedir. Her ameliyatta yaşanabilecek kanama ve enfeksiyon riski dışında herhangi bir risk mevcut değildir.

 Genital estetik operasyonları genital bölgeye uygulanan operasyonlardır.

 Genital estetik operasyon çeşitleri nelerdir?

 _ İç ve dış dudak estetiği

 _ Vajina daraltma

 _ Lazerle vajina sıkılaştırma

 _ Kızlık zarı onarma

 _ G noktası büyütme

 _ Genital bölge radyofrekans uygulamaları bunlar arasında yer almaktadır.

 Kadının dış genital bölgelerinde var olan sorunlar psikolojiyi çok fazla etkilemektedir. Kendini yetersiz hissetmesine ve cinsellikten soğumasına neden olmaktadır. Kadınlarda dış genital bölgedeki sorunlar kalıtsal olabileceği gibi doğum sonrası oluşan durumlarda olabilir. Vajina estetik operasyonları ile var olan şekil bozuklukları ortadan kaldırılarak hem estetik görünüm kazanılmış hem de cinsel haz ve tatminsizlik sorunu da ortadan kaldırılmış olunur.

 Bayanlar arasında oldukça yaygın olan estetik operasyon yüz germe ameliyatıdır. Sarkan ve kırışan cilt, kişiyi olduğundan daha yaşlı ve bakımsız gösterdiğinden bu gibi sorunların çözümü için talep edilmektedir. Göz etrafındaki kırışıklıklar, göz altı torbaları, sarkmış dokular ve mimik kırışıklıkları yüz germe ameliyatında uygulanan bölgeler arasındadır.

 Yüz germe ameliyatı için yaş sınırı var mıdır? Yüz germe operasyonu için yaş sınırı yoktur. Fakat 50′ li yaşlar bu operasyon için ideal yaşlardır. Yüz germe ameliyatı olmak için iyice yaşlanmayı beklemek doğru bir davranış olmayacaktır. Bu operasyon kişinin kendisine yapacağı en güzel yatırımdır.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir